Būstas, alsuojantis Kalėdine dvasia
elledecor.com

Gyvenant bute, lofte ar mažesniame name, turbūt, neturite galimybės turėti 2 metrų ar didesnes Kalėdų eglės, tačiau tai nereiškia, jog Jūsų būstas turėtų mažiau alsuoti Kalėdine dvasia.

Skubame Jums pateikti kelias lengvas idėjas kaip papuošti namus, kad jaukiai sutiktumėte gražiausias metų šventes.

  • Jei gyvenate būste, turinčiame laiptus - nepamirškite jų. Kiekvieną laiptelį galite papuošti Kalėdine tematika: žvakutėmis, minkštais Kalėdiniais žaislais, turėklus papuošti bantukais ar žybsinčia girlianda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Dekoruokite užuolaidas margomis ar vienspalvėmis lemputėmis - tai suteiks jaukumo ir šventinės nuotaikos esantiems namuose ir praeinantiems gatvėje, matantiems žiburėlius.


  • Žvakutės, žvakutės, žvakutės! Turbūt sutiksite, jog niekas nepuošia labiau Kūčių ar Kalėdinio stalo nei žvakutės, savo rusenančia ugnimi suteikiančios jaukumo. Galima naudoti paprastas žvakides, galima naudoti specialias Kalėdines, o galima sukurti nedidelę (ar didesnę) kalėdinių žvakučių kompoziciją.


  • Kalėdinės kojinės - niekada nėra naudojamos jokiai kitai šventei, tik Kalėdoms. Paliktos, kad Kalėdų senelis galėtų palikti saldainių ar kitų dovanų. Jos gali būti įvairiausių spalvų ar dydžių. Blizgančios, spalvingos ar vienspalvės.


  • Skirkite truputėlį vietos namuose ir įkurkite Kalėdinį kaimelį! Tam, aišku, prireiks šiek tiek kruopštumo bei kantrybės, bet beveik galime garantuoti, jog rezultatu liksite patenkinti. Jei turite vaikų ar jaunesnio amžiaus giminaičių - pasiimkite juos į pagalbą. Bus puikus šventinis užsiėmimas!

*** Jums tam prireiks elektrinių žvakučių (jomis dekoruoti saugiau nei įprastomis), kartoninio popieriaus (gali būti pieno ar kefyro pakeliai - Jūsų fantazija!), blizgučių (rekomenduojame purškiamą blizgutį), žirklių, baltos medžiagos gabaliuko ir, aišku, fantazijos!

 

Sėkmės bei gražių švenčių!