Už 42 mln. dolerių - futuristinė oazė dykumoje
Brangiausia visų laikų vila JAV dykumoje

Kalifornijos dykumoje, netoli Palm Desert esančiame Koučelos slėnyje parduodama įspūdingas kompleksas variniais stogais, su trimis tarpusavyje sujungtais baseinais ir ryklių akvariumu. Jo kaina - 42 mln. dolerių.

„Tai brangiausias kada nors visame dykumos regione parduodamas turtas”, - sakė vilą pardavinėjantis nekilnojamojo turto agentas Steve'as Frankelis.

Stilingas ir prabangus kompleksas buvo pastatytas 2007 m., o jo statybos kainavo 30 mln. dolerių. Pirmasis vilos savininkas buvo Duane Hagadone, JAV gerai žinomas kaip kelių laikraščių savininkas ir Coeur d'Alene kurorto įkūrėjas. Kurortą išgarsino jo golfo aikštynas su 14-ąja Coeur d'Alene ežere plūduriuojančia duobute. Duane Hagadone mirė 2021 m. balandį, sulaukęs 88 metų.

Daugiau nei 3 ha ploto sklype išdėliotas kompleksas yra ne tik brangiausia, bet ir viena didžiausių privačių rezidencijų regione. Jos plotas yra beveik 3000 kv. m. Rezidencijoje yra 7 miegamieji, 12 vonios kambarių.

realtor.com

Namo išorė dekoruota iš Indijos atgabento skalūno plokštėmis. Čia gausu slankiojančių stiklinių pertvarų, puoštų bronza. Dėl šių eksterjero elementų namas dailiai įsilieja į sausringą kalnagūbrio liniją tarp dykumos krūmynų.

Ne vieną nustebins namo vidaus įrengimo sprendimai. Vienas iš labiausiai žadą atimančių rezidencijos kampelių yra į valgomąjį vedantis prieškambaris, kurio abiejose sienose įrengti milžiniški spalvingomis egzotiškomis žuvimis pripildyti akvariumai, o vietoje lubų - tikrų tikriausias ryklių akvariumas.

 

realtor.com

Name yra didelis židinys, slankiojanti stiklinė pertvara, pro kurią galima patekti į terasą su lauko SPA. Lauke yra trys vienas su kitu sujungti baseinai. Juos kerta tiltukai, vedantys į poilsio zonas ir greta esančią lauko virtuvę.

realtor.com

Brangiausiame dykumos name taip pat rasite didžiulę virtuvę, stiklinį liftą, teniso kortus, net 15 automobilių talpinantį garažą bei keturių miegamųjų svečių namus.

Kaip atrodo įspūdinga vila dykumoje, galite pamatyti šiame video.

Šaltinis: realtor.com

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location