Vila Floridoje „Avataro” gerbėjams
The Carroll Group nuotr.

Pelningiausias visų laikų filmas įkvėpė Floridoje esančios vilos savininkus savo kieme sukurti šviesomis spindintį rojų. Vila „Florentyna”, kurios kūrėjai idėjų sėmėsi iš režisieriaus Jameso Camerono filmo „Avataras”, parduodama už 15 mln. dolerių. Rezidencijos pavadinimas kilęs nuo lotyniško žodžio, reiškiančio „žydi”. Ir ši vila išties žydi.

„Tai neabejotinai vienas unikaliausių namų, kuriuos man kada nors yra tekę pardavinėti. Tai kažkas, ko negalima palyginti su niekuo kitu, ypač Pietų Floridoje“, – sako nekilnojamojo turto agentas Chadas Carrollas, kuris šią išskirtinę vilą parduoda kartu su kolega Matthew Dugow.

„Kai pirmą kartą pamačiau rezidenciją, turėjau savęs paklausti, kur esu, nes Pietų Floridoje tikrai nesitikėjau pamatyti kažko panašaus. Jaučiausi kaip atrakcionų parke“, – sako Carrollas. „Mane pribloškė ypatingas dėmesys detalėms”.

The Carroll Group/realtor.com nuotr.

Įėję pro vartus, atsidursite atogrąžų sode su daugybe medžių, fontanų, tvenkinių ir skulptūrų, tarp kurių - lokys, velociraptorius, raganosis ir Buda. Tai projektas, kuris buvo kuriamas dešimtmečius.

„Visur, kur pažvelgsite, yra vien unikalūs elementai, kuriuos rezidencijos savininkas kruopščiai apgalvojo ir sukūrė per 20 metų“, – sako Carrollas. „Tokio objekto atkartoti neįmanoma”.

Įėjimą į daugiau nei 1000 kv. m ploto ryškiai žalią rezidenciją saugo du balti liūtai. Viduje yra šeši miegamieji, septyni vonios kambariai, spirale susukti laiptai ir dar daug visko. Svečiams yra skirti atskiri vieno miegamojo svečių namai.

The Carroll Group/realtor.com nuotr.

Floridos klimatas puikiai tinka vešliems sodams, puošiantiems rezidencijos teritoriją.

„Vilos eksterjeras, puoštas medžio ir natūralių medžiagų elementais sukuria išskirtinę atmosferą, kaip atogrąžų miško šventovė”, - aiškina Carollas. Už namo yra nuostabus baseinas, iš kurios atsiveria tvenkinys ir krioklys. „Tai ne tik baseinas, į kuriame gali panerti ir išsimaudyti. Tai labiau atogrąžų oazė”, - sako agentas. Vienoje pusėje yra dekoratyvinis koi tvenkinys, o kitoje - didžiulis tvenkinys su laukine gamta ir kriokliu.

2009 m. sukurtas šedevras apie vešlią Pandoros planetą davė idėją rezidencijos savininkams sukurti apšvietimo efektus, pakeičiančius erdvę naktį.

„Kai ten esi naktį, atrodo, jog esi kitoje planetoje”, - sako Carollas. „Visoje teritorijoje yra tūkstančiai šviesų, apšviečiančių kiekvieną teritorijos colį ir medį”. 

The Carroll Group/realtor.com nuotr.

Daugiau informacijos galite pamatyti rezidencijos skelbime.

Šaltinis: realtor.com

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location