„Amazon“ įkūrėjas nusipirko dar vieną butą Penktojoje aveniu
pexels.com

Namo gyventojai nepaprastai džiaugiasi savo kaimynu, kurio dėka išaugo jų butų kaina.

Jeffas Bezosas išleido dar 23 mln. dolerių, kad įsigytų butą prieškario metais statytame pastate Penktojoje aveniu Niujorke, Manhetene. „Amazon” įkūrėjui šiame pastate jau priklauso nekilnojamojo turto už 96 mln. dolerių, įskaitant trijų aukštų mansardinius apartamentus bei du butus po juo.

390 kv. metrų ploto butas, kurį šįkart įsigijo Bezosas, yra 1912 m. pastatytame 24 aukštų pastate. Bute yra keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, kesonais puoštos lubos, marmurinės grindys ir didžiuliai langai, pro kuriuos atsiveria nuostabūs vaizdai - nuo Pasaulio prekybos centro iki Madisono aikštės parko.

Gyvenamajame komplekse yra sporto salė, jogos studija, SPA, medijų kambarys, bendra virtuvė, valgomasis ir šaldomoji kamera - „Amazon” užsakymams.

Tarp naujų Jeffo Bezoso kaimynų yra Teksaso milijardierius Edas Bassas, ESPN vedėjas Mike'as Greenbergas, Charlesas ir Seryl Kushner, kurie tris butus nupirko savo anūkams. Kaimynai, kurių daugelis pandemijos metu pabėgo iš miesto, džiaugiasi būdami gyvenamojo komplekso bendrasavininkiai kartu su „Amazon“ įkūrėju. Ypač po to, kai dėl jo padėjo jų turto vertė.

2020 m. pradžioje Jeffas Bezosas už 165 mln. dolerių įsigijo dvarą Beverli Hilse.

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location