Už 35 mln. dolerių siūloma įsigyti pilį JAV
realtor.com nuotr.

Dažniausiai pilių pamatyti tikimės Prancūzijoje ar Airijoje. O ar yra pilių JAV? Žinoma! Ir viena jų parduodama.

Internetą užkariauja pasiūlymas įsigyti išskirtinę pilį Vudstoke. 2014 metais tai buvo didžiausią pirkėjų ar smalsuolių susidomėjimą sukėlęs objektas nekilnojamojo turto rinkoje.

Šį mėnesį vėl pasirodė informacija apie parduodamą namą-pilį. Pardavėjas prašo už jį 35 mln. JAV dolerių. 2016 m. pilis bandyta parduoti 3 mln. dolerių brangiau, o 2014 m. savininkas tikėjosi už ją gauti net 45 mln. dolerių.

Daugiau nei 30 hektarų ploto sklypą savininkas 2003 metais įsigijo už 167 500 dolerių ir jame po septynerių metų pastatė pilaitę.

1744 kv. m ploto pilyje, puikiai tinkančioje ir karališkiems asmenims apsistoti, yra devyni miegamieji ir dešimt vonios kambarių. Kaip tikroje pasakoje, pilį juosia griovys, o į pilį patenkama tiltu. Visą rezidenciją supa turėklų įrėminta terasa. Galite įsivaizduoti, kokios nuostabios galėtų būti asmenukės ar atostogų nuotraukos?

Karališkumo pastatui suteikia deimantais inkrustuoti stiklai ir vitražiniai langai. Žiemą jaukumą pilyje kuria keliolika židinių. Iš pilies atsiveria vaizdas į 1200 kv. m tvenkinį.

Išskirtiniame name ir išskirtinė virtuvė. Pagal specialų užsakymą pagaminti virtuvės baldai, krosnelės maistui šildyti, vyno šaldytuvas, viduryje - prieskonių kolona - taip atrodo pagrindinė karališka virtuvė. Antroji virtuvė yra kiek mažesnė ir skirta dideliems vakarėliams ar pobūviams aptarnauti.

Kalbant apie vakarėlius, ši vieta puikiai tam tinka. Beveik 420 kv. m pločio pirmasis pilies aukštas pereina į erdvę kieme, įrėmintą židiniu ir baru. Čia taip pat yra vieta klausytojams ir scena - viskas paruošta mėgiamos grupės pasirodymui. Atvykus čia žiemą tikrai neteks nerimauti, kad galite paslysti - lauko erdvėse įrengtas šildomas grindinys.

Pagal realtor.com medžiagą paruošė A.Tamulionytė

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location