Rokfeleriai žengia į NT sektorių
Rokfelerio centras / pixabay.com nuotr.

Praėjus daugiau nei 18 mėnesių po paskelbimo apie firminį nekilnojamojo turto verslą, Rokfelerių šeima turi pirmąjį savo projektą. Kaip rašoma „Brand Labs International“ pranešime spaudai, pirmasis Christiano A. Rockefellerio įsigytas turtas bus daugiau nei 200 hektarų žemės sklypas Kosta del Sol pakrantėje Ispanijos pietuose.

Christianas ir jo tėvas Stephenas Rockefelleris jaunesnysis yra šeimai priklausančios nekilnojamojo turto įmonės „SixRockGroup“ vadovai. 2020 m. balandžio mėn. ji bendradarbiavo su „Brand Labs“.

Į projektą bus įtrauktas Henrik Stenson Golf Design suprojektuotas 18 duobučių golfo aikštynas ir dar nenustatytas skaičius gyvenamųjų namų, kuriuos suprojektavo Florentine Archea SpA, taip pat viešbutis. Projekte taip pat dalyvauja Italijos architektūros biuras „A++“ ir baldų gamintojas „Girogetti SpA“.

„Brand Labs“ teigė, kad jos komanda ruošiasi pristatyti kitą „Rockefeller“ prekės ženklo projektą Kipre. Balandį buvo pranešta, kad pasauliniai taikiniai yra JAV, Karibų jūros regionas, Artimieji Rytai ir Rytų Azija.

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location