Prabangus būstas Dubajuje lengvai randa nuomininkus
Dubajus

Itin turtingi žmonės vis dažniau renkasi Dubajų kaip savo antruosius namus – pastaruoju metu buvo pasirašytos kelios nuomos sutartys, kurių vertė viršija milijoną dirhamų (daugiau nei 270 000 JAV dolerių), o nuomos kainų lubos dar nepasiektos.

Dubajuje buvo užfiksuotas precedento neturintis nuomos kainų augimas: trečiojo ketvirčio pabaigoje vidutinė metinė vilos nuomos kaina emyrate siekė 268 758 JAE dirhamus (73 000 JAV dolerių), vidutinė metinė buto nuomos kaina išaugo 27 proc. ir pasiekė 89 986 JAE dirhamus arba 24 500 JAV dolerių.

Itin turtingi žmonės vis dažniau antriesiems namas pasirenka Dubajų. Pastaruoju metu čia buvo pasirašytos rekordinės nuomos sutartys, kurių metinė vertė viršija milijoną dirhamų (daugiau nei 270 000 JAV dolerių). Nuomos kainų augimui pabaigos dar nematyti.

Prestižinio būsto nuomos segmente sąlygas diktuoja nuomotojai ir jie gana lengvai gauna tai, ko nori. Net ir prestižiniuose rajonuose, kur, regis, aukštos būsto kainos nieko nestebina, buvo pasiekti įspūdingi rekordai: Džumeiros palmėje vilos parduodamos už 160 mln. JAV dolerių, o jų nuomos kaina gali siekti ir milijoną dolerių per metus.

Vietos nekilnojamojo turto agentas sako, jog nuoma, kainuojanti milijoną dolerių per metus, Dubajui tampa jau įprasta. Dubajui pritraukiant vis daugiau itin didelės vertės nekilnojamojo turto pirkėjų iš viso pasaulio, statomų namų estetika taip pat keičiasi, o klientai tampa reiklesni kokybei nei bet kada anksčiau. Pirmenybę jie teikia tik geriausioms medžiagoms ir firminiams baldams. Rinką kaitina ir kelia būsto kainas ir tai, jog nėra pakankamai laisvų būstų – paklausa viršija pasiūlą.

Investuotojai, kurių daugiausia yra iš Europos, iš karto nuperka vystytojų užbaigtus objektus, vos tiek jie pasirodo rinkoje, o kai kada dar ir prieš tai. Tai, žinoma, kaitina antrinę nekilnojamojo turto rinką, kur kainos pastarąjį ketvirtį išaugo daugiau nei 10 proc.

 

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location