NT šalia karališkosios šeimos tampa vis brangesnis ir paklausesnis
shutterstock nuotr.

Ekspertai teigė, kad Didžiosios Britanijos karališkoji šeima yra Dievo dovana būsto rinkai. Kai kurie investuotojai yra pasirengę mokėti daugiau už nekilnojamąjį turtą vien dėl to, kad jis yra netoli karališkosios rezidencijos. Čia jis kainuoja 50-60 proc. daugiau nei kiti panašūs objektai toje pačioje teritorijoje.

Agentūros „Rokstone” nekilnojamojo turto agentė Becky Fatemi sakė, jog karališkosios šeimos istorija ir populiarumas ekranuose daro šį turtą itin patraukliu ir intriguojančiu.

„Tokie serialai kaip „Bridgerton” ir „The Crown” atgaivino britų pasididžiavimo jausmą ir, jei parduodamas objektas kažkada priklausė lordui ar ledi, šiandien jis pritraukia daug pirkėjų. Tokiais būstais ypač domisi mūsų Azijos klientai, o šalia esanti karališkoji rezidencija jiems suteikia dar daugiau patrauklumo ir likvidumo.

Neseniai padėjome vienam amerikiečių reperiui už didelius pinigus išsinuomoti namą netoli Bekingemo vartų. Jis tiesiog norėjo būti arčiau karalienės”, - pasakoja agentė.

Jei norite gyventi netoli pagrindinės karalienės rezidencijos Londone su aukščiausios kokybės pašto kodu SW1A, nekilnojamojo turto įsigijimui teks išleisti vidutiniškai 2,83 mln. dolerių. Kadangi būstas yra arti Bekingemo rūmų, jo kaina 47 proc. didesnė nei vidutinė namų kaina Vestminsterio rajone.

Norėdami būti princo Charleso kaimynu ir gyventi šalia Clarence House, turėsite sumokėti apie 3,18 mln. dolerių - tai net brangiau nei gyventi šalia karalienės. Tai reiškia, kad vidutinė tokių objektų kaina yra 63 proc. didesnė nei paprastų būstų toje pačioje vietovėje.

Karališkosios šeimos rezidencijos turi panašų poveikį būsto rinkai. Perkant namą toje pačioje vietovėje kaip princo Charleso Llwynywermode, teks sumokėti 48 proc. brangiau nei vidutinė namo kaina Karmartenšyro rajone (308 386 dolerių).

 

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location