IKEA Tokijuje nuomoja butą už mažiau nei 1 eurą per mėnesį
IKEA Japan

Japonijos sostinėje Tokijuje dėl erdvės trūkumo ir augančių pragyvenimo išlaidų įsigyti būstą yra labai sudėtinga. Siekdama išspręsti šią problemą, IKEA Japan paskelbė, kad viename populiariausių Tokijo rajonų nuomos butą už mažiau nei 1 eurą per mėnesį.

Potencialūs nuomininkai gali pateikti internetinę paraišką IKEA svetainėje, kurioje gali susipažinti ir su išsamia informacija apie patį butą. Laimingasis į naujus namus galės įsikelti jau gruodį, o nuomos sutartis bus sudaryta metams. Ši „akcija” yra baldų milžinės reklaminės kampanijos dalis. Būtina sąlyga nuomininkui - jis turės tapti vieno ir reklaminės serijos epizodų herojumi.

Nuomai siūlomas butas yra vos 9,94 kv. m ploto. Nuomos mokestis - 0,7 euro (99 jenos) per mėnesį. Butas yra Tokijo Shinjuku rajone, garsėjančiame naktiniais klubais. Vidutinė nuomos kaina šiame rajone yra 382 eurai per mėnesį. Taigi, IKEA nuomai siūlomas mikro butas kainuos 500 kartų mažiau.

Butas yra pilnai įrengtas IKEA gaminiais. Taip pat yra numatyta vieta skalbimo mašinai ir šaldytuvui, o išlankstomas stalas ir reguliuojamos lentynos leidžia padidinti erdvę.

Ar sutiktumėte gyventi tokiame bute?

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location