Ne tik namai už 1 eurą: italai sugalvojo dar vieną būdą, kaip į kaimo vietoves pritraukti investuotojų
Sardinija, Italija

Italija garsėja namų po 1 eurą pasiūlymais. Tam, kad į tuštėjančias kaimiškas vietoves pritrauktų daugiau gyventojų ir investuotojų, italai sugalvojo dar vieną būdą. Ši idėja leidžia vienu šūviu nušauti du zuikius: į regionus grįžta žmonės, o investuotojai uždirba palūkanas.

Nuo šiol Italijos kaimai bus gaivinami pasitelkiant sutelktinį finansavimą.

Kompanija ITS Lending Italijos kaimiškose vietovėse ieško perspektyvių nekilnojamojo turto objektų, kuriuos jau išsirinko pirkėjai. Paprastai tai būna namai, kuriuos reikia suremontuoti. Kompanijos svetainėje užsiregistravę investuotojai gali prisidėti prie jiems patinkančio objekto atnaujinimo.

Minimali įmoka – 100 eurų, maksimali – neribota. Surinkus reikalingą pinigų sumą, ji pervedama objekto savininkui, kuris, gavęs pinigus, gali tęsti remonto darbus. Paprastai jie trunka ne ilgiau kaip metus. Pasibaigus remonto darbams investuotojai atgauna investuotą kapitalą kartu su 6-10 proc. palūkanomis.

Investuotojai, dalyvaujantys kompanijos ITS Lending projektuose, gauna investicinę grąžą, tačiau netampa turto savininku.

Pasak „ITS Lending“ verslo stratego Fabio Allegreni, platformos misija yra ne tik generuoti pajamas, bet ir gaivinti kaimus, ir tuo ji skiriasi nuo panašių projektų.

„Skirtumas yra būtent siūlomų nekilnojamojo turto sandorių pobūdis. Visi sandoriai susiję išskirtinai su mažuose kaimuose esančiu nekilnojamuoju turtu, kuriam reikia renovacijos. Be to, viena iš portalo stiprybių – santykinis saugumas individualiems investuotojams: renovuotiną turtą įsigyja šią galimybę siūlanti nekilnojamojo turto bendrovė, o ir galutinis pirkėjas jau žinomas, kuris sumoka užstatą“.

„Iki šiol įgyvendinta 11 projektų, įskaitant penkis Sicilijoje, du – Toskanoje ir Apulijoje, po vieną – Sardinijoje ir Emilijoje-Romanijoje“, – sako Fabio Allegreni.

 

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location