Ispanijoje vilų paklausa išaugo 150 proc.
pixabay.com

Pirmąjį 2021 m. pusmetį vilų paklausa Ispanijoje padidėjo 152%, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. „Idealista“ apie tai rašo remdamasi „Lacooop“ - kooperatyvinio būsto pasirinkimo tarnybos duomenimis.

Kas ketvirtas paslaugos vartotojas ieško namo, skirto vienai šeimai. Labiausiai susidomėjimas vilomis augo Madrido savivaldybėje (+217%), Mercia (+214%) ir Valensijos regionuose (+189%).

„Po izoliacijos prasidėjusi tendencija ne tik nesilpsta, bet įgauna antrąjį kvėpavimą. Anksčiau dauguma žmonių manė, kad, jei gyvenamoji vieta yra kuo arčiau miesto centro, tuo geriau, tačiau dabar jų požiūris pasikeitė. Šiais laikais atvira erdvė, taip pat terasa ar sodas yra labiau vertinami”, -  aiškina „LacooopEstudios” vadovė Monica Abril.

Pandemija ir nuotolinis darbas yra du pagrindiniai veiksniai, kurie paskatino daugelį pirkėjų atsigręžti į namus, esančius priemiesčiuose ar kaimo vietovėse, netoli didmiesčių, kur yra geras susisiekimas ir viskas, ko reikia patogiam gyvenimui.

„Be didelio gyvenamojo ploto ir atviros erdvės, pirkėjai pageidauja, kad būtų geras susisiekimas viešuoju transportu, kad netoliese būtų viešosios erdvės, tokios kaip baseinas ar sporto salė, švietimo įstaigos. Už miesto ribų yra tokių namų, kurie atitinka šiuos reikalavimus, o taip pat jie leidžia sutaupyti nemažai finansinių išteklių”, - sako Monica Abril.

 Šaltinis: prian.ru

 

V/S: 16 / 4

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location