„Google” už beveik 1 mlrd. dolerių Londone perka biurų pastatą
"Google" biuras Londone

„Google” palaiko darbuotojų grįžimą į biurą, todėl ketina padidinti turimą biurų plotą, tikėdamasi, jog darbuotojų skaičius Jungtinėje Karalystėje (JK) augs. Šiuo tikslu technologijų milžinė beveik už 1 mlrd. dolerių įsigijo 11 aukštų „Central Saint Giles” kompleksą Londono centre, kuriame jau buvo keletas kompanijos biurų.

„Google“, kuri jau nuomoja apie 40 proc. Renzo Piano suprojektuoto pastato netoli Oksfordo gatvės, dėl komplekso įsigijimo sutarė su „Legal & General Group“ ir „Mitsubishi Estate“. Bendrovė teigė, kad investicija atspindi jos „nepalaužiamą pasitikėjimą biuru kaip asmeninio bendradarbiavimo ir bendravimo vieta”.

„Google“ taip pat pažadėjo „kelių milijonų dolerių vertės komplekso biurų renovaciją“. Renovacija apims komandų susitikimų blokus, lanksčias naujas erdves, kurias galima perkonfigūruoti įvairiais būdais, ir atviras darbo zonas.

Šiuo metu King's Cross mieste statomas naujas „Google“ būstinės JK pastatas. „Heatherwick Studio“ ir „Bjarke Ingels Group“ (BIG) suprojektuotas 11 aukštų bloke bus beveik 100 000 kvadratinių metrų biuro patalpų, iš kurių apie du trečdalius užims „Google“.

Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra platesnės strategijos, kuria siekiama padidinti „Google“ JK darbuotojų skaičių iki 10 000, dalis. Šiuo metu bendrovės JK biuruose dirba 6400 žmonių.

 

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location