Facebook Kalifornijoje statys miestelį
unsplash.com

„Facebook“ nusprendė įkurti savo būstinę netoli Menlo parko Kalifornijoje, aprūpindama ją pilnaverte infrastruktūra: prekybos centrais, restoranais, parduotuvėmis ir 193 kambarius turinčiu viešbučiu. „Villow Village“ taps verslo miestu, kuriame taip pat bus 1 729 butai, skelbia „Architectural Digest“.

Komplekso plėtrą 24 hektarų plote vykdo „Facebook“ kūrėjų komanda, bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto vystytoja „Signature Development Group“.

„Villow Village“ dizainas visų pirma orientuotas į pėsčiuosius: daug dviračių takų, platūs šaligatviai, daugybė viešųjų žaliųjų erdvių, įskaitant „pakeltą parką“, panašų į Manheteno „High Line“.

Planuose taip pat numatytas 116 130 kvadratinių metrų modernistinis biurų pastatas, kurio dalis bus stiklinio kupolo pavidalo bendra erdvė.

Šiuo metu teritorijoje yra „Prooldis Menlo“ mokslo ir technologijų parkas, kurio pertvarkymui „Facebook“ dar 2017 m. pateikė dokumentus, tačiau sulaukė visuomenės pasipriešinimo. Netoliese esančių rajonų, tokių kaip Belle Haven, gyventojai skundėsi padidėjusiu eismu ir blogėjančiomis sąlygomis būsto rinkoje.

Reaguodama į tai, kompanija patikslino plėtros planą ir 30% sumažino biurų plotą, o butų skaičių padidino 200. Taip pat buvo nuspręsta leisti naudotis maisto prekių parduotuvėmis ir kitais patogumais ne tik įmonės darbuotojams.

Beje, Kalifornijoje planuoja plėstis ne tik „Facebook“. Toje pačioje valstijoje „Google“ planuoja statyti kelių milijonų dolerių miestelį.

Šaltinis: prian.ru

V/S: 20 / 5

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location