Elonas Muskas - benamis
Elonas Muskas / shutterstock nuotr.

„Tesla“ generalinis direktorius pardavė savo paskutinį namą – prabangų istorinį dvarą Silicio slėnyje. Dabar jis oficialiai - benamis.

Elonas Muskas įvykdė savo pažadą „neturėti namų“, duotą 2020 m. Milijardierius pardavė savo paskutinį dvarą Hillsborough mieste, Kalifornijoje, pasiturinčiame Silicio slėnio anklave į pietus nuo San Francisko. Dvaras buvo parduotas už 30 mln. dolerių, o tai yra 7,5 mln. dolerių mažiau nei buvo prašoma. Pirkėjo tapatybė neatskleidžiama.

Vienas turtingiausių žmonių pasaulyje dabar gyvena nuomojamame mažame surenkamame name, kurio vertė 50 000 USD.

 „Miestui Marse pastatyti prireiks daug išteklių“, – sakė Muskas kalbėdamas su Matthiasu Döpfneriu, „Insider“ patronuojančios bendrovės „Axel Springer“ generaliniu direktoriumi. „Noriu turėti galimybę padaryti kuo daugiau, kad būtų įkurtas miestas Marse. O tai reiškia, įdėti daug kapitalo“.

Šimtmečio senumo dvarą, pavadintą Guignécourt, iš pradžių 1912 m. pastatė grafas Christianas de Guignet, Prancūzijos aukštuomenės narys, kuris, vedęs kalifornietę, persikėlė į Amerikos valstiją.

Europietiško stiliaus dvaras yra vienas didžiausių šiame rajone. Jame yra pėsčiųjų takai ir vandens telkinys. Dvaras Guignet šeimos nuosavybe buvo daugiau nei šimtmetį, kol 2013 m. buvo parduotas už stulbinančią kainą - 100 mln. dolerių. 2016 m. kaina buvo sumažinta iki 29,85 mln. dolerių. Pasak tam tikrų šaltinių, 2017 m. Muskas dvarą įsigijo už 23,4 mln. dolerių.

 

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location