Ekspertai kalba apie Dubajaus NT rinkos atsigavimo ženklus
Pixabay.com

Izoliacija privertė žmones pažvelgti į būstą kitomis akimis.

Kas įvyko? Pasak rinkos profesionalų, Dubajuje šiandien matomas naujų pirkėjų skaičiaus didėjimas; dauguma jų – asmenys, anksčiau nuomoję būstą, bet dabar manantys, kad šiuo metu yra pats tinkamiausias metas pirkti, praneša „Euronews“.

Skaičiai.

  • 2020 m. pirmoje pusėje Dubajuje buvo pasirašyta NT sandorių už 16,3 mlrd. eurų.
  • Daugiausia sandorių buvo sudaryta Dubajaus prieplaukos rajone – už 770 mln. eurų.
  • Vidutinė pirkinio kaina siekė 253 tūkst. eurų už butą ir 550 tūkst. eurų už vilą.
  • Moterims atiteko nemaža investicijų dalis: 1,51 mlrd. eurų.
  • Augimas stebimas visuose kainų segmentuose, įskaitant ir pačius brangiausius NT objektus pasaulyje.

Citata. „Botterhomes“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Ričardas Veindas sako, kad vasarą jo bendrovė turėjo labai daug darbo. Mano, kad tai buvo tiesioginė izoliacijos pasekmė: „Mes visi 5-6 savaites pratūnojome namuose, stebėdami, kaip mes gyvename, iš naujo vertindami savo erdvę ir visa kita. Manau, dauguma pradėjo galvoti: „O ko dar yra?“. Pradėję domėtis, atrado išties neblogų rinkos pasiūlymų.“

Prognozės. Nepaisant to, kad sandorių sumažėję, būsto paklausa turėtų padidėti 2020 m. paskutinįjį ketvirtį, teigia „Arabia Monitor“.

„Bayut and Dubizzle“ pardavimų direktorius Fibcha Achmedas yra tikras, kad viskas juda teisinga linkme: „Manau, per ateinančius 6-8 mėnesius pirkėjų ir nuomininkų rinka atsistatys. Žmonės čia pirks savo pirmuosius namus“.

Dėl COVID-19 daugelis neteko darbo, pajamų, susidūrė su finansiniu nestabilumu. Bet tie, kurie pinigų neprarado, galvoja, kad susidariusi padėtis – puikus metas pirkti.

 

Šaltinis: Prian.ru

V/S: 644 / 27