Buvusį Madonos namą parduoda… šuo
stop kadras

Jei manote, kad pernelyg lepinate savo augintinį, galbūt laikas pagalvoti apie tai, jog lepinate jį nepakankamai. Kai kas augintiniams palieka milijoninius palikimus.

1992 m. mirus vokiečių grafienei Karlottai Liebenstein visas 80 mln. dolerių vertės palikimas atiteko jos vokiečių aviganiui Giunteriui III.

Nuo to laiko Giunteris ir jo atžalos mėgavosi itin prabangiu gyvenimu. Jam priklausė ir įvairaus prabangaus nekilnojamojo turto portfelis, kuriame ir Majamio dvaras, kadaise priklausęs pop dievaitei Madonai. 2000 m. dainininkė dvarą už 7,5 mln. dolerių pardavė Giunteriui IV. Štai dabar pastarojo anūkas Giunteris VI ir parduoda vilą už 31,75 mln. dolerių.

Toskanos stiliaus 780 kv. m ploto viloje yra devyni miegamieji. Iš jos atsiveria kvapą gniaužiantys įlankos vaizdai ir didžiulė teritorija, apsodinta karališkomis palmėmis ir vešlia augmenija. 4740 kv. m sklype esanti uždara valda taip pat turi savo prieplauką ir 30 metrų pakrantės.

Pagrindinė Giunterio gyvenamoji vieta yra Toskanoje, tačiau atvykęs į miestą jis miega buvusiame Madonos miegamajame, įsitaisęs ant pagal užsakymą pagamintos raudonos aksominės itališkos apvalios lovos su vaizdu į Biskaino įlanką.

stop kadras

Svetainėje virš židinio pakabintas šuns portretas auksiniuose rėmuose. Svetainės lubos išpuoštos prabangia medžio apdaila. Joje yra ir koralų spalvos didingi laiptai.

Giunteris III yra kilęs iš „elitinės” giminės, kurią sudaro šešios kartos. Jo vadybininkai išmintingai investavo į daugelį pramonės šakų - nuo nekilnojamojo turto iki leidybos ir sporto komandų bei naktinių klubų. Šiandien jo kapitalas sudaro beveik pusę milijardo dolerių. Gunteris III yra turtingiausias šuo pasaulyje.

Giunteris keliauja jachta ir privačiu lėktuvu. Jis renka sportinius automobilius ir kaulus. 2001 m. aukcione jis net nupirko retą baltąjį triufelį už 1,1 mln. dolerių.

Daugiau pamatyti galite ČIA

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location