Ar norėtumėte gyventi gaisrinėje?
pixabay.com

Istorinė gaisrinė Filadelfijoje buvo apleista, kai 2019 m. ją nusipirko Julie Russell. Šiandien buvusi gaisrinė žavi kaip pertvarkytas šedevras, su daug erdvės ir puikių vaizdų. Šiandien buvusi gaisrinė parduodama už 2 875 000 JAV dolerių.

„Kai pirkome, buvo labai baisu. Buvo pažeistos pastato konstrukcijos”, - sako J. Russell, kuri dirba nekilnojamojo turto agente. Jos vaikinas yra statybininkas, tad restauruojant pastatą jie darbavosi kartu.

Raudonų plytų gaisrinė buvo pastatyta 1874 m. 1953 m. savininkas ją pavertė gyvenamąja erdve. Tačiau, perdarant pastatą iš gaisrinės į gyvenamąjį, buvo pašalinta per daug konstrukcinių elementų, todėl pastato konstrukcijos tapo nepakankamai tvirtos.

„Mes stebėjomės, kaip taip pažeistas pastatas išsilaikė tiek metų ir dar tebestovi”, - sako buvusios gaisrinės savininkė. Plytos buvo blogos būklės, o viduje nebuvo veikiančios santechnikos. Net ir tokios prastos būklės pastatas sužavėjo J. Russell.

„Šią gaisrinę pradėjo pardavinėti 2013 m. Aš akimirksniu įsimylėjau nuotraukas, tačiau neturėjau galimybių ją sutvarkyti. Tačiau visada galvojau: „Vieną dieną aš gyvensiu gaisrinėje”. Vėl skelbimas apie parduodamą gaisrinę pasirodė 2019 m. ir apsisprendžiau, kad privalau ją turėti. Tai buvo svajonių išsipildymas”.

Russell gaisrinę įsigijo už 850 000 JAV dolerių, o į projektą investavusi apie 2 mln. dolerių, ji turi apie 390 kv. metrų ploto svajonių namus mieste. Dabar ji pasiruošusi pereiti prie kito savo projekto -  svajonių namų statymo priemiestyje.

Buvusioje gaisrinėje įrengti trys miegamieji, du vonios kambariai, du san. mazgai ir daug gyvenamosios erdvės.

„Kai pirkau, tai neatrodė, kaip gaisrinė. Iš gaisrinės neliko nieko, išskyrus fasadą. Ugniagesių nusileidimo stulpo nebuvo - visi klausia apie tai. Aš tikrai būčiau jį palikusi”, - juokdamasi paaiškina Julia.

Į dalinai uždarą kiemą, esantį tarp namo ir trijų automobilių garažo, veda didelės arkinės durys. „Kiemas tikriausiai tris kartus didesnis už daugumą Filadelfijos kiemų”, - aiškina Julia.

Miegamieji įrengti antrame aukšte. Visuose kambariuose yra daug natūralios šviesos, o viename svečių kambaryje yra palikta originali plytų siena.

Pagrindiniame miegamajame yra erdvi drabužinė ir vonios kambarys, skirtas dviems.

Viršutiniame aukšte yra virtuvėlė ir išėjimas į ant stogo įrengtą terasą, iš kurios matosi du tiltai, 360 laipsnių miesto panorama.

Rūsyje įrengtas baras ir treniruoklių salė. „Joje rasite profesionalią treniruoklių salės įrangą, kuri taip pat yra įtraukta į pardavimo kainą”.

Julia Russell manė, kad šiame name ji liks gyventi visam laikui, tačiau gyvenimo aplinkybės keičiasi. „Labai džiaugiuosi, kad tai padariau. Labai norėčiau, kad galėčiau jį perkelti į priemiestį. Viskas šiame name mums labai patinka. Mums jis tobulas”.

Kaip atrodo buvusi gaisrinė, paversta prabangiu gyvenamuoju namu, galite pamatyti ČIA.

Šaltinis: realtor.com

V/S: 182 / 2

  

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location