45 000 eurų už parą Lagerfeldo viloje
nuotrauka iš oficialaus puslapio

Prancūzijos Rivjeroje išnuomojamas velionio Karlo Lagerfeldo vila La Vigie. Šešių miegamųjų dvaras yra Roquebrune-Cap-Martin mieste, prie Monako sienos.

Turtuoliai dabar turi galimybę atsipalaiduoti velionio dizainerio Karlo Lagerfeldo viloje. Namas yra ant iškyšulio su vaizdu į Viduržemio jūrą. Rezidencijoje gali apsistoti iki 12 svečių. Priklausomai nuo sezono, vilos nuomos kaina svyruoja nuo 15 000 eurų iki 45 000 eurų už parą.

 „Villa yra nepakartojama. Tai vienas prestižiškiausių objektų Prancūzijos Rivjeroje dėl savo istorijos, architektūros, išskirtinio dekoro ir puikios vietos“, – sako Aurelis Leperque, Edge Retreats nuomos platformos generalinis direktorius.

Beveik iš kiekvieno sodo apsupto namo kambario matosi turkio spalvos Viduržemio jūros vanduo. Kaip skelbiama pranešime, viloje taip pat yra terasa su SPA, iš kurios svečiai gali mėgautis nuostabiais vaizdais.

„Lengva įsivaizduoti save vaikščiojantį soduose, sėdintį erdvioje terasoje su vaizdu į jūrą ar tyrinėjantį Monte Carlo paplūdimio klubą“, – priduria Leperkas, turėdamas omenyje netoliese esantį prabangų kurortą.

Namas buvo pastatytas 1902 m. Vėliau Antrojo pasaulinio karo metais vokiečiai jį naudojo kaip apžvalgos aikštelę. Chanel prancūzų mados namų kūrybinis direktorius Karlas Lagerfeldas jį įsigijo 1988 m. Jis atnaujino dvarą ir ten gyveno iki 1990-ųjų pabaigos.

Dvare yra biliardo kambarys, minimalistinis biuras, persirengimo kambariai. Interjeras dekoruotas akinamai balta spalva, tačiau kiekviename kambaryje yra ir violetinių, oranžinių bei žalių atspalvių.

Nuomos sąlygos. Į vilos nuomos kainą įskaičiuoti kasdieniai pusryčiai ir kambarinės paslaugos, visą parą veikianti apsauga ir nemokama prieiga prie privataus paplūdimio ir olimpinio dydžio baseino Monte Carlo paplūdimio klube. Minimalus viešnagės laikas yra septynios dienos.

Kaip atrodo vila, galite pažiūrėti ČIA

 

Parengė A.Tamulionytė pagal prian.ru medžiagą

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location