Skirtumas tarp būsto kainų pigiausiuose ir brangiausiuose Amsterdamo ir Hagos rajonuose siekia 400 proc.
pixabay.com

Hagos Transvaalquartier rajone vidutinė būsto kaina yra 205 000 eurų. Kitoje miesto pusėje, Westbrookpark ir Duttendel rajonuose, tai vidutinė būsto kaina - 865 000 eurų.

Būsto paslaugų teikėjo „Calcasa“ duomenimis, skirtumas tarp pigesnių ir brangesnių vietovių Nyderlanduose didžiausias yra Hagos mieste. Hagos Transvaalquartier rajone vidutinė būsto kaina yra 205 000 eurų. Kitoje miesto pusėje, Westbrookpark ir Duttendel rajonuose, būstas vidutiniškai kainuoja 865 000 eurų. Tai daugiau nei keturis kartus didesnė kaina.

Amsterdame skirtumas tarp brangiausio ir pigiausio rajono yra taip pat didelis. Pavyzdžiui, pigiausiame De Biilmeer rajone būstas kainuoja vidutiniškai 280 000 eurų, o brangiausiame - „Apollobuurt“ - keturis kartus daugiau - virš 1,1 mln. eurų. Tuo tarpu vidutinė būsto kaina 25-iuose iš beveik 100 Amsterdamo rajonų yra mažesnė nei 400 000 eurų.

„Calcasa“ analitikų teigimu, skirtumas tarp brangiausių ir pigiausių Nyderlandų vietovių pamažu mažėja.

„2009 m. visų Nyderlandų savivaldybių vidutinių kainų skirtumas viršijo 44 proc. Dabar šis skaičius yra šiek tiek didesnis nei 41 proc.“, - sako „Calcasa“. Tai reiškia, kad būstas brangiausiame Nyderlandų savivaldybės rajone vidutiniškai kainuoja 41 proc. brangiau nei būstas labiausiai prieinamoje vietovėje. Hagoje ir Amsterdame šis skaičius siekia 400 proc.

„Calcasa“ duomenimis, antrąjį 2021 m. ketvirtį Nyderlanduose būsto kainos, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo beveik 13 proc. Didžiausias kainų augimas (+17%) fiksuotas Loppersum savivaldybėje Groningene ir Blaricum savivaldybėje Šiaurės Olandijoje.

Šaltinis: prian.ru

 

V/S: 24 / 2

  

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location