Saudo Arabijai iki 2030 metų reikės milijono naujų būstų
pixabay.com

Sparčiai augant nekilnojamojo turto paklausai, Saudo Arabijai iki 2030 metų reikės miljono naujų būstų.

„Colliers“ nekilnojamojo turto grupės ataskaitoje teigiama, kad didėjančią būsto paklausą sostinėje Rijade ir kituose didžiuosiuose miestuose, tokiuose kaip Džida, Damamas ir Khobaras, skatina „naujieji Saudo Arabijos“ ir „ne Saudo Arabijos“ namų ūkiai. Manoma, kad 628 tūkst. naujų būstų bus pastatyta būtent šių pirkėjų segmentų poreikiams patenkinti.

Be to, norėdama pritraukti nekilnojamojo turto pirkėjų, Saudo Arabija tris kartus sumažino nekilnojamojo turto pirkimo mokestį.

Beveik pusė išaugusios paklausos tenka sostinei. Rijado gyventojų skaičius išaugo nuo vieno milijono 1981 m. iki daugiau nei septynių milijonų šiandien.

Per pastaruosius penkerius metus Saudo Arabijos Kaimo ir būsto reikalų ministerija, sušvelnindama reikalavimus, padėjo vystytojams lengviau pritraukti privačius investuotojus. Siekdama modernizuoti sektorių, Karalystė taip pat ketina perkelti nekilnojamojo turto operacijas į skaitmeninę platformą.

Tikimasi, kad šeimų skaičius keturiuose didžiuosiuose Saudo Arabijos miestuose iki 2030 m. išaugs iki maždaug 2,88 mln. (pernai buvo 2,31 mln.).

 

Šaltinis:

https://prian.ru/news/k-2030-godu-v-saudovskoy-aravii-potrebuetsya-million-domov.html

 

V/S: 37 / 1

  

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location