STUDENT BOX: kompaktiškas būstas populiariame Baltupių mikrorajone

Didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukęs projektas Vilniuje. Ir ne veltui. Įsikūręs šalia Vilniaus Romerio universiteto ir Vilniaus kolegijos „Student box“ ypatingai patrauklus studentams. Nedidelis, jaukus, racionaliai išplanuotas būstas – puikus sprendimas studijuojančiam jaunimui.

Pastatas pastatytas naudojant itin kokybiškas medžiagas ir modernias statybos technologijas. Namo energetinė klasė yra B, tačiau jis atitinka A klasei keliamus reikalavimus. Nors pastatas nėra didelis, gyventojų patogumui įrengti du liftai. Panoraminiai langai suteiks ne tik jaukumo, bet leis maksimaliai išnaudoti natūralų apšvietimą.

Projekto vieta labai patogi. Be mokymosi įstaigų šalia gausu prekybos vietų, sporto salių, Jomanto parkas, patogus susisiekimas su kitomis miesto dalimis viešuoju transportu. Pats pastatas yra atokiau nuo Ateities g. ir Geležinio vilko g., šalia – automobilių parkavimo aikštelė.

Jei studentiškas gyvenimas Jums neaktualus, verta pagalvoti apie investiciją į šalia studentų mokymosi įstaigų esantį būstą – nuomininkų niekada netrūks.

 „Student box“ – savarankiškam gyvenimui!

Buto kaina:

53 400 Eur

Butų plotai:

23.8 - 41.23 kv.m

Kvadrato kaina:

Dalinė apdaila (1597-2138 Eur)

įrengtas (2419-2763 Eur)

Pagrindiniai privalumai:

Racionaliai suprojektuotas pastatas, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir šiuolaikines statybos technologijas. Panoraminiai langai - maksimaliai išnaudojamas natūralus vidaus patalpų apšvietimas. Patogus įvažiavimas iš Didlaukio g. bei parkavimui skirtos 28 automobilių stovėjimo vietos. Teritorija pilnai sutvarkyta ir moderniai apželdinta. Patogi lokacija, išvystyta infrastruktūra, puikus susisiekimas.

Pagrindiniai trūkumai:

Maži būstai

Projektas draugiškas:

Automobilio parkavimas:

Mokamas antžeminis parkingas Nemokama aikštelė prie namo, kurioje visada yra laisvų vietų

Susisiekimas viešuoju transportu:

Geras.

Prekybos ar pramogų vietos:

Vaikų žaidimų akštelė Pėsčiomis pasiekiamas parkas ar skveras, Šaligatviai pritaikyti pravažiuoti vežimėliu Vaikų darželis ar mokykla netoliese

Gamta netoliese:

Miškas

Parkas

Vandens telkinys,

Sudomino? Susisiekite su mumis:

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonu: +370 610 11888

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location