S15: modernus daugiabutis Viršuliškėse

Spaudos gatvėje, sparčiai besivystančioje Viršuliškių kvartalo dalyje kyla modernus ir šiuolaikiškas 9 aukštų daugiabutis. Jame bus vos 51 butas, kurio gyventojai sukurs jaukią, mažą bendruomenę.

Savo stilinga architektūra, spalvingumu gyvenamas namas puikiai įsilies į estetišką ir patrauklią rajono teritoriją. Namas yra toliau nuo Pilaitės pr., todėl gyventojų nevargins intensyvaus eismo keliamas triukšmas, o pasivaikščioti ir pailsėti po dienos darbų jie galės šalia savivaldybės įkurtame parke.

Vystytojas, siekdamas suteikti namo gyventojams kuo daugiau patogumo, įrengs Poligrafijos gatvę. Naujoji gatvė paskirstys transporto srautus, tad nereikės gaišti laiko piko metu važiuojant į darbą ar grįžtant namo.

Netikėti pasauliniai įvykiai parodė, kaip svarbu turėti namuose erdvės. Nesigailėsite įsigiję butą šiame projekte, nes butai yra erdvūs ir praktiškai išplanuoti. Visi butai turi ir balkoną, o esantys pirmame aukšte - terasas jaukiems vakarams ar rytinei kavai.

Butai šiame name puikiai tinka ir investicijai. Šalia pastatyti ir dar statomi verslo centrai leis be vargo rasti nuomininkų. Patogioje vietoje esantys butai - puiki galimybė dirbti ir gyventi. Naujai statomo namo vieta - ypatingai patogi. Miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 minučių. Keliaujantiems be automobilio - vos už 300 m viešojo transporto stotelės, kuriose stoja autobusai, važiuojantys įvairiausiomis kryptimis, tad be vargo pasieksite bet kurią miesto dalį. Mėgstantiems keliones dviračiu - už 300 m nuo namo nutiestas dviračių takas. 

Namas S15 statomas sparčiai plėtojamoje Viršuliškių dalyje, kur statomi ne tik gyvenamieji pastatai ir biurai, bet ir prekybos ir laisvalaikio centrai. 

 

Butų kaina:

Nuo 58 200 eur

Buto plotai:

nuo 28 kv.m

Kvadrato kaina:

1970 eur.

Pagrindiniai privalumai:

Maža bendruomenė

Galimybė įrengti kondicionierių

Gerai išvystyta infrastruktūra

Projektas draugiškas:

Automobilio parkavimas:

Mokama požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Susisiekimas viešuoju transportu:

Geras

Prekybos ar pramogų vietos:

Maisto prekės

Vaistinė

Grožio salonai

Gamta netoliese:

Parkas

Vandens telkinys

Sudomino? Susisiekite su mumis:

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonu: +37068779300

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location