MĖNULIO NAMAI: dvibučių namų kvartalas

„Mėnulio namai“ – gyvenvietė, kuri įsikurs 1,6 km nuo Žaleso ežero esančioje vietoje. Joje puikuosis patogūs vieno aukšto vienbučiai ir dvibučiai namai, kurių iš viso bus 14 (24 kotedžai ir 2 vienbučiai namai) išsidėstę 1,4 ha teritorijoje. Kiekvienas namas turės nuo 5 a iki 11 a sklypus su patogiu privažiavimu ir aplink supančia gamta.

Visai netoliese galėsite rasti Žaleso ežerą ir miškus. Visi įvažiavimai gyvenvietėje bus grįsti trinkelėmis, o iš namų – patogus išvažiavimas į Molėtų pl. Visi įvažiavimai gyvenvietėje saugomi atitvaru, o sutemus teritorija bus jaukiai apšviesta.

Teritorijoje bus įrengta žaidimų aikštelė vaikams, o kiekviename kieme naujakuriai turės pakankamai privatumo ir erdvės ne tik rengti pikniko vakarėlius, bet ir puoselėti savo darželį, augalus, sodą.

Projekto statytojas yra ilgametę 15 metų patirtį objektų projektavime ir statyme sukaupę ir savo darbais pasigirti galintys UAB “Uniprojektas”. Projektai, kurie jau yra parduoti ir apgyvendinti: gyvenamųjų namų kvartalai „Ežero namai“ ir „Gudelių namai“.

Savo svajonių namų ilgai laukti neteks: statybos jau pradėtos, o pirmuosiuose namuose nauji gyventojai įsikurs jau 2021 m. žiemą. 14 namų (24 kotedžai ir 2 vienbučiai) gyvenvietėje greitai stovės galbūt ir jūsų namai!

 

 

 

 

Namų kaina:

Nuo 80 900 Eur

Namų plotai:

54 - 110 kv.m

Kvadrato kaina:

1 052 Eur

Pagrindiniai privalumai:

Vieno aukšto namai

A++ klasė

Nuo 5 a. žemės sklypai

Vaizdinga vietovė

Patogus susisiekimas

Pagrindiniai trūkumai:

Atstumas iki miesto centro

Projektas draugiškas:

Automobilio parkavimas:

Nemokama aikštelė prie namo, kurioje visada yra laisvų vietų

Prekybos ar pramogų vietos:

Maisto prekės

Gamta netoliese:

Miškas

Parkas

Vandens telkinys

Sudomino? Susisiekite su mumis:

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonu: 863887839

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location