LINDINIŠKIŲ NAMAI: intelektualūs namai Jūsų šeimai

„Lindiniškių namai“ – šalia Vilniaus įsikūręs jaukus, nedidelis gyvenamųjų namų kvartalas. Visi namai A+ energetinės klasės su aeroterminiu šildymu. Statant namus pasitelkta inovatyvi technologija, kurios dėka „Lindiniškių namai“ labai šilti ir energetiškai efektyvūs.

Dvibučiai namai pasižymi itin racionaliu išplanavimu. Pirmame aukšte – bendra virtuvės ir svetainės erdvė, iš kurios galima patekti į erdvią terasą ir leisti laisvalaikį. Antrasis aukštas – poilsio zona su miegamaisiais kambariais.

Pirkėjams suteikiama galimybė pasirinkti: įsigyti namą su pilna daline apdaila ar vystytojui patikėti namo įrengimą iki baldų. Pasirinkus pilną dalinę apdailą, pirkėjui beliks išsirinkti sienų spalvą ir grindų dangą, nes visa kita jau bus padaryta: nutinkuotos sienos, apgalvotose vietose įrengti elektros įvadai, išvedžiotas grindinis šildymas ir išbetonuotos grindys.

Aptverta ir sutvarkyta teritorija, netoliese mokykla, vaikų darželis, prekybos vietos. „Lindiniškių namai“ – puikus pasirinkimas tiems, kas nori gyventi ramiai, jaukiai ir nenutolti nuo miesto.

Namų kaina:

Nuo 143 000 Eur

Namų plotai:

124.0 - 140.0 kv.m

Kvadrato kaina:

1092,86-1264,29 Eur/kv.m

Pagrindiniai privalumai:

A+ energinės klasės, intelektualūs namai, garantuos mažas sąnaudas. Aukštos lubos sukurs erdvią aplinką. Dideli, šilti panoraminiai langai suteiks daug jaukumo ir šviesos. Kokybiškai atlikti darbai tarnaus ilgus metus, o pilna dalinė apdaila leis įsirengti būstą pagal Jūsų poreikius. Privatumo jausmą suteiks uždaras vidinis kiemas bei aptverta viso projekto teritorija.

Pagrindiniai trūkumai:

Nedidelė atkarpa žvyrkeliu (jau suplanuotas asfaltavimas)

Projektas draugiškas:

Automobilio parkavimas:

Nemokama aikštelė prie namo, kurioje visada yra laisvų vietų

Susisiekimas viešuoju transportu:

Vidutinis.

Gamta netoliese:

Miškas.

Sudomino? Susisiekite su mumis:

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonu: +370 610 11888

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location