ŽIOGUPIO G. 37: naujos statybos individualių namų kvartalas
Palangoje Žiogų gatvėje, ramioje miesto dalyje, kurioje Jus džiugina ne tik supanti gamta, bet ir infrastruktūra. Puikus susisiekimas tiek nuosavu automobiliu ir dviračiais, tiek ir pėsčiomis - 500m spinduliu rasite maisto parduotuves, mokyklas ir vaikų darželius, bankus ir medicinos įstaigas. Netoliese įsikūrusios kavinės ir barai, o iki jūros dviračiu galėsite nukeliauti vos per 7 minutes!
Planuojant kvartalo teritoriją, visų pirma norėjome sukurti saugią, jaukią, šiuolaikišką, draugišką gamtai ir Jūsų poreikius atitinkančią aplinką. Jūsų saugumui ir komfortui visa teritorija bus apšviesta bei aptverta tvora su rakinamais varteliais ir pakeliamu užtvaru, įrengiamos antžeminio parkavimo vietos automobiliams, rakinamame pirmame pastato aukšte suprojektuotos dviračių saugyklos. Teritorijos šiaurinėje dalyje auga miškas, kuriame yra palikta rekreacinė zona, kuria galėsite mėgautis pro namų langus arba išėję pasivaikščioti.

Modernus individualių namų kvartalas. Bendrai vystoma 10 ha teritorija yra aptverta, joje įgyvendinant saugios kaimynystės idėją.

Gatvė, vedanti per kvartalą, grįsta trinkelėmis ir apšviesta. Viso kvartalo gerbūviu pasirūpins vystytojas - pirkėjams tuo rūpintis nereikės. Namai kvartale statomi ant šlaito. Tai leidžia namus išdėstyti gražiai perpinant juos su kaimyniniais namais. Visi namai kvartale A+ klasės, gyvenamosios paskirties. Vidaus erdvių išplanavimas idealiai pritaikytas patogiam šeimos gyvenimui. Šilumą žiemą ir vėsą vasarą užtikrina inovatyvūs oras-vanduo šilumos katilai, vasarą viduje galintys palaikyti 5°C žemesnę nei lauko temperatūrą. Kiekvieno namo teritorija sutvarkyta, paklotos trinkelės, išlygintas juodžemis. Sklypas aptvertas segmentine tvora.

 

Namų kaina:

nuo 139 000 Eur

Namų plotai:

80 kv.m.

Kavadrato kaina:

1 630-1 756 Eur

Pagrindiniai privalumai:

Patraukli kaina

Palangos miestui plečiantis, ši vietovė turės puikų potencialą

Netoli miško

Nedidelis atstumas nuo jūros

Namo ir sklypo plotas optimalus ne tik poilsiui, bet ir patogiam nuolatiniam gyvenimui

Pagrindiniai trūkumai:

Vietovė dar nėra išvystyta, dar kurį laiką aplink vyks statybos

Nėra tiesioginio praėjimo iki jūros

Didelis atstumas iki miesto centro

Nėra pėsčiųjų takų į miesto centro pusę

Projektas draugiškas:

Automobilio parkavimas:

Nemokama aikštelė prie namo, kurioje visada yra laisvų vietų

Gamta netoliese:

Miškas

Sudomino? Susisiekite su mumis:

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonu: 86 1007774

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location