Miestus pradeda kurti reperiai
Young Thug nuotr. / YouTube stop kadras

Reperiai pradėjo kurti privačius miestus: iš pradžių Akon, po jo Kanye West, o dabar ir Young Thug. Pastarasis dovanų gavo daugiau nei 40 hektarų žemės už gimtosios Atlantos. Dabar garsusis reperis čia ketina įkurti Slime City miestą.

2021 m. spalio mėnesį reperio Young Thug nekilnojamojo turto agentas Trey Williams socialiniame tinkle „Instagram” paskelbė, kad bendradarbiauja su atlikėjo vadybininku, kad gimtadienio proga reperiui padovanotų daugiau nei 40 hektarų žemės, kuri bus skirta privataus miesto Slime City statybai.

Atsižvelgiant į tai, kad artimiausiais dešimtmečiais dar labiau paaštrės neigiami klimato kaitos padariniai, Young Thug nori sukurti tikrą rytojaus miestą. Jo statybai jis nori naudoti visiškai atsinaujinančius energijos šaltinius. Šiuo tikslu jis netgi socialiniame tinkle „Twitter” kreipėsi ė Eloną Muską, tačiau šis reperiui kol kas neatsakė.

Young Thug nėra vienintelis reperis, norintis sukurti savo miestą. Atlikėjas Akonas 2018 metais paskelbė, kad vakarinėje Afrikos pakrantėje Senegale nori pastatyti technologiškai pažangų miestą, pavadintą jo vardu. Akon City bus visiškai draugiškas aplinkai. Jame bus modernios mokyklos, ligoninės, policijos nuovados, parkai, universitetai, stadionas, pajūrio kurortas, įrašų studijos, atliekų perdirbimo gamyklos, elektrinės ir kt. Visas verslas ir prekyba mieste bus vykdomi naudojant nuosavą AKOIN kriptovaliutą.

Tuo tarpu Kanye West miestą kuria Haityje. Jo tikslas - sukurti visiškai naują, modernų miestą, skirtą vietiniams gyventojams. Savo projektui jis jau gavo Haičio vyriausybės pritarimą.

Privatus miestas - visai ne fantastika. Panašūs projektai pasaulyje egzistuoja jau seniai. Pavyzdžiui, tokie miestai yra Andermatas Šveicarijoje arba Lustica įlanka Juodkalnijoje. Tai miestai, pastatyti privačių įmonių iniciatyva.

Šaltinis: prian.ru

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location