Paryžiuje pasiektas komercinio NT sandorio rekordas
Eliziejaus laukai

Paryžiuje Eliziejaus laukuose esantis pastatas buvo parduotas už daugiau nei 600 mln. eurų. Tai rekordinis komercinio nekilnojamojo turto sandoris garsiajame Paryžiaus bulvare.

Pastatą, esantį už 150 metrų nuo Triumfo arkos, „Groupama Immobilier“ pardavė naujam „Cheval Paris“ fondui, sakoma prancūzų grupės pranešime. Kaina viršija ankstesnį rekordą – 613 mln. eurų, sumokėtų už pastatą toje pačioje gatvėje, sakė Ericas Donne'as, „Groupama Immobilier“ vadovas, tačiau atsisakė nurodyti tikslią pastato pardavimo kainą.

Už rekordišką sumą parduotą pastatą įmonė įsigijo 2009 m., o grynasis pelnas iš šio sandorio siekė daugiau nei 400 mln. eurų. Fondas į savo naująjį pirkinį žada investuoti apie 800 mln. eurų, skelbia prancūzų žiniasklaida.

Tai, kad pastatui ieškoma naujų šeimininkų, nebuvo netikėta. Pagrindinis pastato nuomininkas – kino teatras „UGC George V“ – po kelis mėnesius trukusio uždarymo dėl Covid-19 taip ir nebuvo atidarytas. „Groupama“ nepratęsė nuomos sutarties, nes manė, kad kino teatras užima per daug ploto ir moka santykinai per mažą nuomos mokestį, nes šis bulvaras garsėja didelėmis nekilnojamojo turto kainoms, savo svetainėje pranešė Prancūzijos transliuotojas bfmtv.

„Groupama“ parduotam pastatui turėjo kitų planų. Kartu su viešbučių tinklu „Accor“ bendrovė nuo 2017 m. planavo jame atidaryti prabangų viešbutį. Projektas yra pažengusioje stadijoje. „Jis prasidėjo 2017 m. ir buvo baigtas paruošiamasis etapas – koncepcija, valymas, daugumos nuomininkų iškeldinimas dar prieš gaunant leidimą statybai ir komercinei veiklai“, – praneša „Groupama“.

Projektas perduotas naujam pastato savininkui, kuris spręs, tęsti jį ar ne. Kol kas naujasis pastato šeimininkas savo planų nepaskelbė.

 

 

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location