Biurų užimtumas Europoje: kur jis didžiausias?
Asociatyvi nuotr.

Vidutinis Europos biurų užimtumas 2022 m. birželį buvo 43 proc. Tai yra aukščiausias rodiklis nuo pat 2020 m. vasario mėnesio.

Remiantis naujais konsultacinės bendrovės „Savills“ duomenimis, didžiausias biurų užimtumas šių metų birželio mėnesį buvo Paryžiuje (54 proc.), Madride (52 proc.) ir Kelne (47 proc.).

Biurų užimtumas prieš pandemiją siekė 70-75 proc. Tai yra optimalus pastatų panaudojimą. Jei šis rodiklis aukštesnis, biurų pastato erdvė yra perpildyta, o žemesnis šis rodiklis rodo nepakankamą pastato išnaudojimą.

„2022 m. birželio mėn. Europos biurų užimtumo lygis didėjo, tačiau turi praeiti šiek tiek laiko, kol jis stabilizuosis. Pastebime, jog kiekvieno naujo viruso varianto poveikis biurų užimtumui mažėja, o sugrįžimas į biurus po kiekvieno karantino vis spartėja“, - sakė „Savills“ Europos tyrimų direktorius Mike'as Barnesas.

„Kompanijos siekia išsinuomoti aukštos kokybės patalpas centrinėse miestų vietose, kad pritrauktų ir išlaikytų darbuotojus, sukurtų geresnę darbo aplinką. Be to, kurį laiką dirbdamos be jokių apribojimų, įmonės geriau supranta, kaip darbuotojai norės naudotis biuru ateityje“, - sako Matthew Fitzgeraldas, „Savills“ tarpvalstybinių nuomininkų EMEA regione direktorius.

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location