JAV parduodamas namas iš filmo „Avinėlių tylėjimas“
prian.ru

Už vilą, kurioje neva gyveno išgalvotas serijinis žudikas Bufalas Bilas, prašoma 298 500 JAV dolerių.

Kas atsitiko? JAV parduodamas namas, kuriame buvo filmuojamos žymiosios 1991 metų kultinio filmo „Avinėlių tylėjimas“ scenos. Jis yra Periopolyje, Pensilvanijos valstijoje, nutolęs kiek daugiau kaip 40 km į pietus nuo Pitsburgo. Viduje yra keturi miegamieji, atskiras garažas trims automobiliams ir požeminis baseinas, rašo „NBC Philadelphia“.

1910 m. statytas namas vis dar atrodo kaip filme, su senovinėmis detalėmis kiekviename kambaryje. Viktorijos laikmečio name, pastatytame princesės Anos stiliumi, išliko originalios parketo grindys, nesugadinti medžio dirbiniai, lempos, durys ir netgi židiniai.

Kas pasikeitė? Nuo „kino personažo“ objektas skiriasi tik vienintele esmine dalimi – rūsiu. Iš tikrųjų pastate nėra didžiulės duobės arba siaubingos darbinės zonos, nes ši filmo dalis buvo filmuojama kitoje vietoje. Vis dėlto rūsyje yra puiki skalbykla, daug vietos daiktams laikyti.

Pastaraisiais metais pastatas buvo truputį atnaujintas. Suremontuota dengta veranda, o kieme neseniai įrengtas rožynas ir fontanas. Taip pat įrengtas naujas karšto vandens rezervuaras.

Priešistorė. Namas parduodamas ne pirmą kartą. 2015-aisiais buvo ieškoma naujo savininko už 300 000 JAV dolerių, bet pirkėjų neatsirado. Priminsime, kad 2013 metais savininko buvo ieškoma namui iš filmo „Košmaras Guobų gatvėje“.

Šaltinis: prian.ru

V/S: 201 / 91