Paviešinti garsiųjų futbolininkų NT portfeliai
Pixabay nuotr.

Xpro, organizacija, padedanti karjerą baigusiems britų futbolininkams, atliko tyrimą, kuris parodė, jog trys iš penkių „Premier” lygos žaidėjų žlunga praėjus penkeriems metams palikus futbolą. Portalas „Idealista” sudarė sėkmingiausių futbolininkų sąrašą, siekdamas parodyti, kur jie investuoja savo uždirbtus pinigus. Paaiškėjo, kad pagrindinis futbolininkų investicinis turtas yra nekilnojamasis turtas.

David Beckham. Buvęs „Manchester United” ir Madrido „Real” žaidėjas ketina pastatyti MSL lygos, kurios komanda jam pačiam priklauso, stadioną. Tuo tikslu jis nusipirko 1,2 ha ploto žemės sklypą, kurio vertė 9 mln. JAV dolerių. Iš gyvenamojo nekilnojamojo turto garsusis futbolininkas turi apartamentus žymiojo architekto Zaha Hadid Majamyje sukurtame pastate „One Thousand Museum”, kurie kainavo jam 21 mln. JAV dolerių. Žvaigždė taip pat turi privačių vilų ir rezidencijų Londone, Kotvoldse, Madride ir Dubajuje.

Lionel Messi. Argentinos futbolininkui priklauso viešbučių tinklas „MiM Hotels”. Ką tik futbolininkas nusipirko seną „Casa Canut“ viešbutį Andoroje ir visą daugiaaukščio aukštą Floridoje.

Cristiano Ronaldo. „Pestana Hotel Group“ partneris. Asmeninio nekilnojamojo turto turi Madeiroje, Madride, Marbeljoje, Manhetene.

David Silva. „Real Sociedad” futbolininkas yra vienas iš Gran Kanarijos tinklo „Cordial Hotels & Resorts” akcininkų.

Gerard Piqué. Ką tik sudarė daugiau nei 57,8 mln. dolerių vertės sandorį, kuriuo įsigijo žemės sklypą Kosta del Solyje viešbučio statyboms, prisijungsiančio prie „Meliá Group”. Piqué šeima gyvena išskirtiniame Barselonos rajone Esplugues de Llobregat, o dar vieną namą jie turi Pedralbes.

Alvaro Morata. Turino „Juventus” žaidėjas investavo į tarptautinę ispanų restoranų kompaniją „Tasty Poke Bar”. Taip pat dalį savo investicijų skyrė ambicingam projektui „Socimi”, investuojančiam į nekilnojamojo turto rinką.

Andrés Iniesta. Savo gimtajame mieste Fuentealbilla turi turi vyninę, šalia kurios pastatė ir kaimo viešbutį. Be to, jo įmonė „Maresyterey SA“ 2019 metais įsigijo žemės gyvenamųjų namų plėtrai, kurią po kelių mėnesių pardavė už beveik dvigubą kainą.

Fernando Torres. Buvęs „Atlético de Madrid“ puolėjas turi dvi įmones: investicinę kompaniją „Fernando 9 Torres“ ir sporto salę „Nine Fitness“, kurios bendras plotas yra 2000 kvadratinių metrų.

Koke, Jorge Resurrecciónas Merodio. „Atlético de Madrid” kapitonas ir vidurio puolėjas yra taip pat ir dviejų nekilnojamojo turto bendrovių „KRM19 Inversiones y Operaciones S.L.” ir „JRM Real State Sale & Rental S.L.” savininkas.

Llorente, Mata ir Ronaldo. Trejetui priklauso investicinė bendrovė „Mistral Iberia Real Estate”, savo portfelyje turinti nekilnojamojo turto visame Pirėnų regione.

Toni Kroos. „Real Madrid” žaidėjas įkūrė nekilnojamojo turto bendrovę „Kroos Properties XXI”, kurios specializacija yra nekilnojamojo turto nuoma.

Šaltinis: prian.ru

  

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location