Investavimas į NT Bulgarijoje. Kodėl gi ne?
Asociatyvi nuotr.

Lietuviams saugiausia ir priimtiniausia investicija yra nekilnojamasis turtas (NT). Vis dažniau tautiečiai dairosi patrauklių investicinių objektų užsienio šalyse - Ispanijoje, Kipre, Graikijoje. „Capital Commercial” brokerė Ala Bernatavičienė pristato galimybę investuoti į NT Bulgarijoje. Kodėl tai yra naudinga?

Bulgarija 2007 m. įstojo į Europos Sąjungą. Tai garantuoja, jog šalyje yra saugi ir teisiškai palanki aplinka investicijoms į NT. 2024 m. Bulgarija planuoja įsivesti eurą. Tikėtina, kad tai paskatins kainų augimą, todėl dabar yra pats palankiausias metas įsigyti NT šioje šalyje.

Šiandien naujos statybos būstas Bulgarijoje, su pilna apdaila, prie jūros kainuoja nuo 900 eurų už kvadratinį metrą. Kada tokios kainos buvo Lietuvoje?

Bulgarija patraukli investicijoms ir savo klimatu. Čia gana ilgas šiltasis sezonas, tad nuomos pajamos garantuotos, o skaičiuojama investicinė grąža - nuo 6 proc.

Vystytojai, suinteresuoti gauti kuo didesnę grąžą, gyvenamuosius kompleksus kuria su kuo daugiau vidinės infrastruktūros. Paprastai čia pat rasite barus, kavines, sporto sales, vidaus ir lauko baseinus, vaikų žaidimo aikšteles.

Vystytojai suteikia klientams galimybę už įsigytą būstą išsimokėti per dvejus metus be jokio pabrangimo.

Bulgarijoje yra palanki mokestinė aplinka. Jei Lietuvoje reikalaujama NT išlaikyti 10 metų, kad pardavus nereikėtų mokėti pajamų mokesčio, tai Bulgarijoje šis terminas yra 3 metai. Investuotojui tai padidina NT likvidumą, nes nelieka kliūčių turto pardavimui.

Daugiau informacijos vaizdo įraše.

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location