Visoriuose prasideda gyvenamojo projekto „Metų laikai“ statyba ir pardavimai
Gyvenamasis projektas "Metų laikai"

UAB „Eika“ būdama projekto valdytoja pradeda gyvenamojo projekto „Metų laikai“ statybas ir pardavimus. Naujasis projektas kursis 2.579 hektarų teritorijoje, „Eika Development Fund“ įsigytame žemės sklype, adresu Visorių g. 27, Vilnius. Pirmasis statybų etapas truks nuo 2022 m. II ketvirčio iki 2023 m. IV ketvirčio. Jo metu planuojama pastatyti 122 butus. Iš viso per keturis statybų etapus bus pasiūlyta 620 butų.

Pasak „Eika“ plėtros direktoriaus pavaduotojos Jolantos Dobradziejienės, projektas „Metų laikai“ kuriamas tokioje Vilniaus vietoje, kur žmogus gali puoselėti miestietišką gyvenimo stilių ir drauge naudotis natūralios gamtos teikiamomis galimybėmis. „Visorius, kaip rajoną, lengva įsimylėti, nes čia viskas, ko gali prireikti gyventojui, pasiekiama ranka – darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai ar sveikatingumo klubai. Mėgstantys leisti aktyvų laiką gamtoje čia suras pasivaikščiojimo takus, MTB dviračių trasas, įdomius ir iššūkius keliančius bėgiojimo maršrutus, o skubantys į miesto centrą galės jį pasiekti vienomis pagrindinių miesto susisiekimo arterijų – Geležinio vilko ir Ateities g. Tai vieta, kur savo kasdienybę realizuoti galės kiekvienas“, – teigia J. Dobradziejienė.

Projektas yra pirmoji UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomo fondo „Eika Development Fund“ investicija. EAM šiuo metu taip pat valdo „Eika Residential Fund“ bei „Eika Real Estate Fund“ fondus. Ekspertų nuomone, Visorių rajone sulig kiekvienais metais bus vis patogiau gyventi.

„Tikime, kad „Metų laikai“ sukurs daug pridėtinės vertės šiam rajonui – šalia vystomo projekto ties Visorių gatve bus atnaujinta kelio atkarpa, įrengtas eismo žiedas, dviračių takas, priešais kvartalą sukurta erdvė burtis bendruomenei, gausiai apželdinsime gretimas erdves. Projekto teritorija ties šiaurine puse ribojasi su mišku, tad būsimi gyventojai vos išėję iš namų galės atsidurti gamtos apsuptyje. Tai bus išties puiki vieta gyventi ir leisti laisvalaikį. Tiesa, Visoriuose vis dar galima surasti nemažai gamybinių vietovių, tačiau svarstantiems čia įsigyti namus, to bijoti nereikėtų. Su kiekvienu nauju sklypų įsigijimu, rajonas sparčiai keičiasi – gamybinės teritorijos konvertuojamos į gyvenamuosius projektus, aplink juos atnaujinama infrastruktūra, tad kiekvieni ateinantys metai žada rajono kokybės augimą“, - savo mintimis dalijasi Andrius Uždavinys, „Eika Asset Management“ fondų valdytojas.

Projekto architektai – UAB „SP architektų grupė“ su vedančiuoju architektu Sauliumi Pamerneckiu.

„Metų laikai“ – gyvenamasis projektas Visoriuose, kurį „Eika“ kuria taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio „Metų laikuose“, gerokai perliptų buto sienas, kad patogu ir gera gyventi kvartale ir jį supančioje aplinkoje būtų visus metus. Tai projektas, kur gamta, miestas ir žmogus ritmingai žengia į priekį ir keičiasi drauge su metais: bunda pavasarį, pražysta vasarą, nusimeta tai, kas nebereikalinga rudeniop, ir jaukiai įsitaiso žiemoje.

Apie investicijų valdymo įmonę EAM

EAM yra investicijų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus.

Apie įmonių grupę EIKA

1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Įmonė jau pastatė beveik 5800 butų ir 590 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Įmonė sėkmingai išplėtojo ir dabar valdo daugiafunkcinį kompleksą „Live Square“, verslo centrą „135“ ir „Eika“ , prekybos centrą „Pupa“. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Santariškių namai“, „Basanavičiaus 9A“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location