Ypatingą nuotaiką namuose susikurkite su „Krispo“ kvapų namais
„Krispo“ kvapų namai nuotr.

Pirmasis iškritęs sniegas ir artėjančios žiemos šventės skatina nuspalvinti kasdienybę išskirtinėmis detalėmis, suteikiant namams daugiau jaukumo, papuošiant juos stilingais aksesuarais, namų erdvę užpildant fantaziją žadinančiais kvapais ir dalinantis atradimais, renkant dovanas paties mylimiausiems. Užsukę į „KRISPO“ kvapų namų salonus ir krispo.lt, rasite gausų stilingų dovanų asortimentą sau ir savo artimiesiems.

Kokį namų kvapą pasirinkti žiemai?

Mokslininkai yra įrodę, jog smegenų dalis, atsakinga už kvapų analizę, yra glaudžiai susijusi su smegenų dalimi, atsakinga už emocijų, atminties ir asociacijų kūrimą. Štai kodėl tam tikri kvapai žadina vaizduotę, kelia prisiminimus, veikia mūsų emocijas. Artėjant gruodžiui, vis dažniau imame galvoti apie didžiąsias žiemos šventes. O kokios Kalėdos be mandarinų ir cinamono? Paskleidę tokį kvapą namuose, sukursite jaukią ir prisiminimų kupiną atmosferą.

Officina delle Essenze“ namų kvapai tobulai kuria kalėdinę dvasią. Cinamonas, mandarinai ir muskatas… Tai dar vienas puikus kvapų derinys šiam šaltam laikotarpiui. Jau dvidešimt metų kuriama namų kvapų linija išsiskiria ne tik kvapu, bet ir ryškiai raudonais akcentais, suteikiančiais namams dar daugiau šventiškumo.

„LOCHERBER Milano“ prekės ženklo namų kvapai patiks tiems, kurie ieško ypatingos kokybės ir prabangos. Įžymiuosiuose namų kvapuose „Klinto 1817“ susipina uogų, kedro, sausmedžio, vanilės ir triufelių aromatai, žadindami saulėtos vasaros prisiminimus. „LOCHERBER Milano“ namų kvapai dėl savo subtilaus dizaino jau tapo ne vienų namų stiliaus detale.

    

Žvakės suteiks jaukumo

Kai už lango vėsu ir greitai temsta, vakarus dažniau renkamės leisti namuose. Čia jaukumu apgaubia spragsintis židinys ir ramiai plevenančios žvakių liepsnelės. Žvakė gali būti puikus dekoro elementas bet kokio stiliaus kambaryje.                               

Cereria Molla“ žvakės žiemą itin mėgstamos. Jų sudėtyje nėra švino, jos gaminamos iš natūralių eterinių aliejų ir iki šių dienų pilstomos rankomis. Šios linijos kvapų įvairovė, skalsumas ir jaukumas nepalieka abejingų.

    

Knygos – kai stilius susitinka su kokybe

Gyvi namai yra tie, kuriuose yra knygų. Jos puošia erdvę, suteikia jai šilumos, jaukumo ir gyvos energijos. Jei kambaryje nėra numatytos specialios vietos knygoms, keletą jų tiesiog padėkite ant kavos staliuko ar prie gėlės vazono – kambarys iš karto taps jaukesnis ir šiltesnis.

Knygas galima naudoti ir tikslingai interjerui papuošti, ir kaip stiliaus akcentą. Tam puikiai tinka „ASSOULINE“ leidyklos originalios koncepcijos knygos. Tai visame pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas, kuris pirmasis skaitytojams pasiūlė rafinuotas rankų darbo knygas apie madą, keliones, maistą ir interjero dizainą. Išskirtinės, gausiai aukščiausios kokybės nuotraukomis iliustruotos knygos papuoš ne tik namus, bet ir biurą ar studiją.

     

Jau paminėtas ir daugybę kitų namų jaukumui ir stiliui skirtų prekių rasite krispo.lt bei „KRISPO“ kvapų namų salonuose:

- Kauno Savanorių pr. salonas / Savanorių pr. 192 C

- Vilniaus salonas PLC Panorama / Saltoniškių g. 9 (PLC Panorama)

- Kauno salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

- Klaipėdos salonas PC Akropolis / Taikos pr. 61 (PC Akropolis)

- Kauno salonas PLC Mega / Islandijos pl. 32 (PLC Mega)

- Klaipėdos Liepų salonas / Liepų g. 22

- Kauno „Beauty Care“ salonas PC Akropolis / Karaliaus Mindaugo pr, 49 (PC Akropolis)

KRISPO“ kvapų namuose siūlomi tik ypač kruopščiai atrinkti kvapai ir pačios aukščiausios kokybės prekės. Čia rasite platų namų kvapų, žvakių, kvapų automobiliams pasirinkimą. „KRISPO“ el. parduotuvėje ir salonuose galėsite išsirinkti veido, kūno ar plaukų priežiūros priemones, skalbiklius, dovanas artimiesiems ar sau.

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location