Sutelktinio finansavimo būdu bendruomenė susikūrė sau kurortinę darbo erdvę
„Tech Spa" terasa

Sutelktinio finansavimo projektai naudingi investuotojams ne tik savo finansine grąža, tačiau ir papildomą vertę investuotojams kuriančiais projektais. Tai patvirtina sutelktinio finansavimo platforma „Letsinvest“, kuri 2021 metų sausį padėjo kompanijos „Tech Zity“ projektui „Tech Spa“ pritraukti 340 tūkst. Eur finansavimą. Šių metų birželio mėnesį investicija sėkmingai grąžinta – investuotojai uždirbo 7% metinę grąžą. Maža to, investavusi bendruomenė prisidėjo sukuriant sau kurortinę darbo išvykų erdvę, kuria laisvai gali naudotis šiandien.

„Tech Spa“ projektas buvo skirtas bendruomenei: kartu išauginome šią idėją, kūrėme, kartu investavome, kartu dabar dalijamės grąžą. Džiaugiuosi, kad idėją parėmė ir verslo planu patikėjo „Letsinvest“ komanda. Profesionali, kryptingai auganti įmonė ir buria stiprią investuotojų bendruomenę, kurios dalimi tapo „Tech Spa“ investuotojai. Kokybiškas darbas kloja pamatus ir ateities bendradarbiavimui, todėl palankiai vertinu galimybę toliau „Tech Zity“ projektus finansuoti pasitelkiant „Letsinvest“, – teigia „Tech Zity“ kompanijos įkūrėjas Darius Žakaitis.

 „Tech Spa“, tai erdvė Druskininkuose patogiam darbui, poilsiui, komandų išvykoms, mokymams. Prisidėti prie „Tech Spa“ projekto idėjos įgyvendinimo galėjo visi norintys, „Letsinvest“ platformoje užsiregistravę investuotojai. „Letsinvest“ komanda surinko investicijas ir pilnai administravo reikalingus procesus. Prie „Tech Spa“ projekto įgyvendinimo savo investicijomis prisidėjo tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Buvo pritrauktas 340 tūkst. eurų finansavimas, kurį projekto savininkas „Tech Zity“ panaudojo rekonstrukcijos darbams užbaigti. Paskola buvo grąžinta šių metų birželio mėnesį. Šios platformos bendruomenės nariai generavo 7% metinę grąžą ir bendrai uždirbo 33,7 tūkst. eurų palūkanų.

„Džiaugiamės prisidėję prie „Tech Zity“ projekto įgyvendinimo. Inovatyvūs ir patikimi projektai patinka ir mūsų investuotojų bendruomenei, ieškančiai kur saugiai investuoti pinigus ir prisidėti prie nekilnojamojo turto plėtros. Šiuo atveju, „Tech Spa“ finansavimo projektas investuotojų bendruomenei suteikė dar ir papildomą vertę – galimybę turėti darbo ar poilsio vietą Druskininkuose. Todėl gera, kai mūsų valdomi sutelktinio investavimo projektai gali peržengti įprastas finansines vertes ir pasiūlyti dar daugiau,“ – teigia Martynas Cimbalas, platformos „Letsinvest“ projektų vadovas.

 Apie „Letsinvest“:

„Letsinvest“ yra sutelktinio investavimo platforma, kurioje žmonės, o ne bankai, drauge investuoja į griežtą atranką praėjusius nekilnojamojo turto objektus su perspektyvia verslo idėja. „Letsinvest“ nekilnojamojo turto ir investavimo ekspertų komanda atranda, analizuoja ir paruošia investicinius pasiūlymus, kurie atitinka konservatyvios rizikos strategiją. Kompanija siūlo investicines galimybes su trumpu ar vidutiniu investavimo horizontu (12-24 mėn.) ir grąža iki 10% per metus. Visos investicijos yra užtikrintos įkeičiamu turtu – pirmine hipoteka.

„Letsinvest“ platforma veikia pagal sutelktinio finansavimo įstatymą ir yra prižiūrima Lietuvos banko.

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location