„Tarp keturių sienų“. Modernėjančioje NT rinkoje marketingas padeda ar trukdo įsigyti būstą? Svečiuose „We are marketing" kompanijos partneris Julius Kaknevičius
Laidos vedėjas su „We are marketing" kompanijos partneriu Juliumi Kaknevičiumi

Kur yra riba tarp melo ir pagalbos ir ar tikslas visuomet pateisina priemones? Kas pirmiau: ar nauda klientui ar nauda užsakovui? Ko dažniausiai pageidauja vystytojai norėdami sukurti projektui puslapį ir kokie įdomiausi triukai, kuriais pritraukiami lankytojai? Kiek kainuoja sukurti vystytojui NT projekto puslapį? Viso to ir kitų smalsių dalykų pasistengsime paklausti „We are marketing" kompanijos partnerio Juliaus Kaknevičiaus.

NT ekspertas Mantas Mikočiūnas:

Ar NT pardavėjas gali pažadėti pirkėjui bet ką, kad tik parduotų? Laidos "Tarp keturių sienų" svečias, agentūros We Are Marketing partneris Julius Kaknevičius sako, kad tokie laikai jau praėjo. Dabar raktinis žodis yra "vartotojo patirtis", o su ja ateina ir lūkesčių valdymas. Pažadėjęs, pardavęs ir neįgyvendinęs, gali laimėti tik vieną kartą. Ilgalaikėje perspektyvoje, norint ir toliau sėkmingai veikti rinkoje, pirkėjas turi kuo labiau džiaugtis kažką iš tavęs nusipirkęs. Dar geriau - taip džiaugtis, kad norėtų papasakoti ir kitiems.
Todėl pardavėjui būtina įsigilinti į vartotoją, atrasti savo segmentą ir nuoširdžiai suprasti, ko jis ieško, kas būtent jam yra svarbu. Štai kodėl jau nebepardavinėjami kvadratiniai metrai - pardavinėjama gamtos arba miesto apsuptis, nepriklausomas gyvenimo būdas arba glaudi bendruomenė ir patogumas auginti vaikus. Kai žmogus mato kažką išskirtinio ir pritaikyto būtent jam, jis pasiryžęs už šią papildomą vertę sumokėti.
Ar tiesa, kad blogos reklamos nebūna? Būna, sako Julius. Galbūt vienintelė išimtis yra politika, bet prekių ženklams ji netaikoma. Rekomendacijos išlieka svarbiausiu informacijos šaltiniu, o jos, kaip ir neigiami atsiliepimai, sklinda ypatingai greitai. Be to, formuojasi "cancel" kultūra, todėl bloga reklama šiandien yra dar blogesnė nei bet kada. 

Laidą „Tarp keturių sienų“ veda Capital NT brokeris ekspertas ir partneris Mantas Mikočiūnas.

Šaltinis: ziniuradijas.lt 

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location