Nacionalinio paviljono Venecijos architektūros bienalėje konkursas
LTKT nuotr.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kviečia kultūros ir meno organizacijas teikti paraiškas Nacionalinio paviljono Venecijos architektūros bienalėje 2023 m. finansavimo konkursui.

Ne mažesnę nei 3 metų architektūros ar šiuolaikinio meno projektų įgyvendinimo ir ekspozicijų rengimo patirtį Lietuvoje ir (ar) užsienio valstybėse turinčių organizacijų paraiškų laukiame iki gruodžio 7 d. (imtinai). 

Pasirengti įgyvendinti Lietuvos nacionalinio paviljono 18-oje Venecijos architektūros bienalėje projektą 2022 m. ir įgyvendinti projektą 2023 m. iš viso gali būti skirta ne daugiau kaip 200 tūkst. eurų. 

Atstovavimo Lietuvai 18-oje Venecijos architektūros bienalėje konkursui teikiami projektai neribojami temos ar išraiškos priemonių atžvilgiu, tačiau siūloma, kad ekspozicijos plotas neviršytų 200 m².

Vertindami pateiktas paraiškas Lietuvos kultūros tarybos ekspertai vertins projektų menines idėjas (iki 50 balų) ir projektų vadybą (komandas, jų kompetencijas, lėšų pritraukimą, veiklų kalendorius) (iki 50 balų).

Lietuva Venecijos architeltūros bienalėje dalyvauja nuo 2016 metų, kai debiutavo prisistatydama kartu su Latvija ir Estija „Baltijos paviljone“.Šiais metais netrukus pasibaigsiančioje, 17-oje Venecijos architektūros bienalėje, tema „How will we live together?“ (liet. „Kaip gyvensime kartu?“), Lietuvai atstovauja, viešosios įstaigos „Rupertas“ projektas „Planeta iš žmonių“ (autorius Julijonas Urbonas, kuratorius Jan Boelen, komisarė Julija Reklaitė).

Daugiau informafijos

 

LTKT informacija

 

Komentarai (0)

Komentarų dar nėra

Palikite komentarą

  1. Rašomi komentarai kaip svečiui
Attachments (0 / 3)
Share Your Location